بعضی حرف ها....

خدایا تو که بهتر می دانی، همه حرفی را نمی توان نوشت، حتی قفل! درد دل است، دردش می گیرد خاطراتم، تکه تکه می شود قلبم، می ترسم برود در لاکش و از سنگ شود. تو که باشی خیالم راحت است، تکیه می کند به نگاهت. آخر خطم که رسیدی خودت می گویی نقطه سر خط، بیا سرمشقم را بگیر و برو، فقط این بار یادت باشد نزنی بر دلت چوب حراج، حرمت دارد و من هربار قول می دهم!

خدایا بعضی حرف ها می پیچد در دلم، پچ پچ می کنند بیشه های افکارم و گاهی تبر می خورد به آوندهای نفسم.

خدایا تقویم دلم را بگیر و "هیچ شنبه" هایش را حذف کن، روزهایی که بی حضور تو پوچ است و من در پی هیچ با دغدغه ها گل یا پوچ بازی می کنم.

خدایا نمی خواهم پای غریبه ها به خانه ام باز شود، "بعضی حر ف ها" را از دلم بردار، خریداری جز بغض ندارد، برای بیرون انداختنش هرکس غیر تو شاید ناکس باشد.

خدایا می دانم باغ کرمت آنقدر بزرگ است که خار اشتباهاتم در آن پیدا نیست، اما گاهی می رود در چشمم، نگاه امیدم خاموش می شود و می دوم در کویر عصیان، پاهایم که پر از خار شد می نشینم روی خاک. سر می خورد خار روی اولین قطره اشک، وقتی باران گرفت، تازه می بینم که خدا هست...

خدایا بیا کنارم بنشین، خارهای پایم زیاد شده است، دستم را که بگیری دانه دانه می آورمشان بیرون، نباید به رگ هایم راه پیدا کنند.

خدایا اسمش دیگر عادت نیست، باید است! باید باشی تا نفس بکشم.

/ 45 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شادی

تنهایی را بلند ترین شاخه درخت میفهمد، انگار هر چه بزرگتر میشویم تنهاتر میشویم براستی خدا از بزرگی تنهاست ،یا از تنهایی بزرگ؟!!!

کچل

سلام دست خواهرم درد نکنه بابت راهنمایی [نیشخند]

مریم

سلام صاب خونه[لبخند] کسی خونه نیست؟ نمیگی دلتنگ میشیم بی خبر میزاریمون انشاالله هر جا هستی خوب باشی و سلامت[ماچ][قلب]

دل زخمــــي

برادرزادم دیروز گریه کرد امروز واسش تبلت خریدن من بچه بودم یادمه 3ماه گریه کردم واسم یه شمشیر پلاستیکی خریدن تازه با همونم منُ میزدن [نیشخند]

دل زخمــــي

یه جوری کدو تنبل رو نامگذاری کردن انگار قبلش کدوی با پشتکار هم وجود داشته ![متفکر]

فرزانه

سلام عزیزم ازت خبری نیست حالت چطوره دختر خوب؟

محمد عباس آبادی

20 دی 1390 ساعت 00:00 تا 01:00 من در حسرت دیدارش لحظه شماری میکنم و خاطرات و دقایق و ثانیه ها رو باز در ذهنم کاووش میکنم ، بدنبال دلیلم که چطور میشود عشق خالص و پاکم بدون هیچ اثری از لحظات منتظر به لبخندش محو شود و دیگر جزء یک شماره خاموش چیزی باقی نماند روزها و شب ها در پی گمگشته ای هستم که یک تار موی زیبایش برایم دنیاها شادی و طراوت میاورد ، چگونه نیست و این زلالی و شفافی دل را ندید ، چگونه آن دنیای پر از امید به شادی و خوشبختیش را فراموش کرد و گذشت ..... آن نگاه مشتاق بی ریا ناگه به شخصی که با کوله پشتی و لباس ورزشی به پنجره ای که مرز جهان دلداگیش خیره بود افتاد و منتظر ماند که تمامی جوابهایش و علت بی وفایی ها رو کامل درک کند ، آن شخص گوشی موبایلی در دست داشت و با یک چشم شماره ای را مرتباً گرفته و با چشم دیگر پنجره بین تمامه هستی و نفس پاکم و اطراف را با دقت نظاره میکرد ..... در دلم غوغایی بود که آیا تمام علت این دوران سختی که شبانه روزش به درازای سالی میکشد همین است؟؟؟؟ آیا واقعاً تمام علت این است؟؟ .... بلاخره جواب مساءله ام پیدا شد و من بتدریج معلول ها و علت ها رو فهمیدم و در آن هنگام متوجه شدم که دیر

محمد عباس آبادی

و در آن هنگام متوجه شدم که دیر زمانی است من بدون نفس و جان هستم ،،،، بله من از زنده ام ولی بی جانم و نفس و تنها علتش شاد و خوشحال بودن آن یار زیبایم بود البته آن عشق یک طرفه من و یار قدیم و دیرینه ام که آن زمان انتخابش جز من بود یا با دیگری بوده و هست. الان باز من خوشبختی آن یار را خواهم و در هر جایی که باشد او را واگذاردم به خدایم.

محمد عباس آبادی

شاید تمام چیزی که حس کردم یک خواب بوده باشد و شاید هم من زیادی بوده باشم و شاید هم همه چی خیلی خوب و بوده و هست و من اشتباه میکنم چون خدا بهترین ها رو برای بنده هاش میخواد و من فراموش کرده ام.

سنگ بغض راه گلومو بسته, قطره های بارون بی صدا رو گونه هان نشسته, خیلی تنهام خدا, دلم از این و اون شده جدا