کلاه می بافم!

جمعه ای دیگر آمد و باز من جمعه ای نشدم.

کرکره شان پایین است بعضی از دکان های وجدانم، دست فروشان اشتباه اما خوب بساط پهن کرده اند در میدان توجیه. قیلوله رفته اند بعضی از اهالی اعمالم، سان می بینند سربازان عادت هرروز مقابل افکارم. در تعطیلاتند انگار بسیاری از قول های میان من و آن بالاسری، تعدادیشان در دشت "برای همین یک بار" و او منتظر نشسته، وفادار به همان عهد روز ازل.

 همه هفته جمعه شدم، برای امروز نیس، اما اهل جمعه نشدم، تنها یاد گرفته ام مثل مشق بنویسم "جمعه ای دیگر آمد و هنوز نیامدی".

آدمم من، هرچه را ندانم انتظار را خوب بلدم، حتی برای اعلام نتایج. منتظر اولینش بیگانه شدن با خواب است، دلت دیگر در دلت جا نمی گیرد. از "انتظار فرج" فقط "انتظار" و" شکایتش" را خوب یاد گرفته ام به گمانم، که آخرش بندازم گردن "خدا" و  بگویم: چرا مهدی را نیاوردی.

مانده ام خودم نمی دانم کلاهی اندازه سر خدا پیدا نمی کنم و آخرش زیر همان گم می شوم که این گونه بی حواس دانه می اندازم!

خدا عاقبتم را به خیر کند...

/ 9 نظر / 5 بازدید
ایران دخت

سلام دوست عزیز.وبلاگتون عالیه.مطالبتون فوق العادست. راستی ممنون که به وب من اومدید و نظر هم گذاشتید.باز هم به من سر بزنید.

سلام الناز خانوم ممنون که به وبم سر زدی خیلی عالیه ولی یه پیشنهاد امام زمان خیلی تنهاست بیا با هم به بقیه تو سایت اینو گوش زد کنیم نظر تو چیه !!!!!!!

aYس...

خدایا در فراغش ناله تا کی به سینه داغها چون لاله تا کی خدایا رازها در پرده تا کی زغیبت قلبها ازرده تا کی بنال ای دل بگو با شور و فریاد … … که یا مهدی جهان پر شد ز بیداد کجایی ای گل زهرا کجایی تو ای مهر افرین لطف خدائی

َAdrenalin

بیا ای حضرت باران ببار امشب به روی لحظه ای از عشق بیا ای تا ابد زنده در این آرامش مبهم بیا ای عشق مطلق تا ابد جاوید در قلبم ببار امشب به روی گونه های خیس از اشکم بیا ای حضرت باران تمنا از تو دارد عشق....

hamid reza

حیف که جمعه ها روزنامه ها منتشرنمی شوند... چه تیتری می شد آمدنت... "مهدی آمد"

دورتر از من

تکـــه گمشده ای از پر پرواز کم است!.. اللهم عجل لولیك الفرج!! [گل][گل]

امیر

سلان از مطالبتون استفاده کردم.. عالی بود.. لطفا بمنم سری بزنید