گاه و بیگاه!

  اگر گاه و بیگاه دستت را پس می زنم خرده مگیر، شاید بازیگوشی دلم باشد که ببینم چقدر می مانی.

  اگر گاه و بیگاه می گذارم سر بر دامان شکوه و فریاد می زنم در کوهستان شکایت، اخمم کن، اما خرده مگیر، آخر شاید جز تو کسی را نداشته باشم اینگونه با او سخن بگویم و می دانم به خودم باز می گردد.

  اگر گاه و بیگاه قدم می گذارم کنار دره، آب می خورم از لیوان شکسته! اخمم کن اما خرده مگیر، آخر شاید دوست داشته باشم که ببینم نگرانم هستی!

  اگر گاه و بیگاه می نویسم بر چوب پوسیده، تکرار حرف های چروکیده، اخمم کن اما خرده مگیر، آخر شاید بخواهم که بگویم پیر شده ام در عادت و بخواهم که جوانم گردانی.

  اگر گاه و بیگاه مغلوب می شوم در قمار دوست داشتن و نشانه هایم     آخر سر معلوم می شود تقلبی است، خرده مگیر، آخر شاید هنوز قوانین بازی را خوب یاد نگرفته ام.

   اگر گاه و بیگاه آنقدر گاه و بیگاه دارم که خانه همیشه ام پر می شود، خرده مگیر، آخر تو خودت می دانی که از سرمشق بهانه آغاز شده ام و خدایم مرا آفرید به بهانه عشق و من هم بهانه می آورم که بگویم : "خدا را دوست دارم"

   خدایا کمکم کن بهانه ام برای داشتن خدا تنها دوست داشتن باشد تا مگر از دوست داشتنش شرم کنم برای بهانه آوردن.

   تا مگر بی تقلب، آخر بازی، از شوق پیروزی، در آغوش خدا بگویم که : "خدا را دوست دارم" 

/ 11 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
اهورا...

از ذره سرگشته قرار تو کجاست وی مشت غبار اعتبار تو کجاست درآمدن و بودن و رفتن مهجور ای عاجز مضطر اختیار توکجاست [گل]

aYس...

زندگی باور میخواهد آن هم از جنس امید ! که اگر سختی راه به تو یک سیلی زد ، یک امید از ته قلب به تو گوید : که خدا هست هنوز . . . :: *سلام دوست عزیز ممنون از کامنتات وب زیبایی داری... اگر با تبادل لینک موافقی اطلاع بده...متشکر از حضورت سبزت دروبلاگم.....یاس....[لبخند]

aYس...

بگذار ابر سرنوشت هر چه می خواهد ببارد ما چترمان خداست. +سلام دوست خوب... ممنون منم شمارو باافتخار لینک کردم...منتظر حضورتون در وبلاگم هستم...یاس...[لبخند]

َAdrenalin

لینکتون کردم ...با افتخار [گل]

ulduz

[گل] قشنگ بود

aYس...

سلام دوست عزیز .... باپست:::.وظایف شیعیان در زمان غیبت کبری.::: .. دروبلاگ ☼ عـ ـطـر نــرگــ ــس ☼ منتظر حضور سبزتان ونظرات ارزشمندتان هستم...[گل]

مریم

سلام دوستم [لبخند] قشنگ مینویسی . موفق باشی[گل]

مریم

همون مریم دیگه[چشمک]